Aramex ihracattan ithalata ve yurt içi ekspres taşımacılığa kadar çok sayıda ekspres gönderim seçeneği sunmaktadır.

İHRACAT EKSPRES

Paketinize mümkün olan en kısa süre içinde ulaşmak istiyorsanız acil kapıdan kapıya gönderime yönelik ihracat hizmetlerimizi kullanın. İhracat Ekspres sayesinde büyük veya küçük tüm paketlerinizi dünyanın istediğiniz yerine gönderebilirsiniz.

  • aramex.com üzerinden Çevrimiçi Gönderim ve gerçek zamanlı takip güncellemeleri
  • Teslimat Belgesi E-posta ve SMS üzerinden teslimat bildirimleri
  • Gümrük çekimi ve geniş yelpazede standart dışı ihracat ve gümrük hizmetleri
  • aramex.com üzerinden ayrıntılı gümrük bilgileri


Öncelikli Ekspres

Acil paketlerinizi tüm dünyaya Öncelikli Ekspres aracılığıyla gönderin. Belgeleriniz veya kolileriniz hızlı bir şekilde sevk edilip gümrüklerdeki işlemleri özenle tamamlanarak dünyanın herhangi bir noktasına tam zamanında ulaştırılır.
Ekonomik Ekspres
Aramex, acil olmayan ve ağır paketleriniz için Öncelikli Ekspres'e göre daha ekonomik fiyatlarla tüm dünyaya gönderim yapmanıza olanak tanıyan zaman kısıtlı bir teslimat çözümü olan Ekonomik Ekspres'i tavsiye etmektedir.


İTHALAT EKSPRES

Aramex, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere belirli bir zaman dilimi içinde teslim edilmesi gereken belge ve kolilerinizi dünyanın her tarafında kapıdan kapıya ulaştırmaya yönelik küresel bir çözüm sunar.

Limitsiz İthalat
Aramex, İthalat Ekspres hesap numaranızı kullanarak sadece sizin tarafınızdan talep edilen ithalat kalemlerinin taşımacılığını yapar. Ayrıca "Limitsiz İthalat" uygulamasına kaydolarak dünyanın dört bir yanındaki tedarikçilerinizin Aramex Hesabınızı kullanarak doğrudan size gönderim yapmasını da sağlayabilirsiniz.

Drop and Ship
Aramex, Drop and Ship ile önemli ihracat ülkelerinde taşımacılık amaçlı size özel bir ithalat kutusu sunar. Tedarikçilerinizden ürünleri ülke içinde bulunan Drop and Ship kutunuza göndermelerini istemeniz yeterlidir. Aramex, paketlerinizi kapınıza kadar ulaştıracaktır.

Çevrimiçi İthalat
Aramex ithalat takibi yapabilmeniz için akıllı araçlar ve paketlerinizi küresel tedarikçilerden ithal edebilmeniz için farklı araçlar sunar. Aramex, tedarikçilerinizle konuşarak ithalat/ihracat kurallarını ve formalitelerini onlara açıklar.

İthalat Ekspres'e daha önce kaydolduysanız buraya tıklayarak Aramex ile çevrimiçi ithalata başlayın.

İthalat Ekspres ile aşağıdakiler üzerinden ithalat yapma seçeneğiniz mevcuttur:

Öncelikli İthalat Ekspres
Acil paketleriniz için kapıdan kapıya bir çözümdür. 


YURT İÇİ EKSPRES

Yurt İçi Ekspres hizmetimiz, bulunduğunuz ülke veya şehir içinde teslim edilmesi gereken ve zaman açısından kritik paketler için güvenilir kapıdan kapıya çözümler sunar. Biz paketlerinizi daha önce kararlaştırılan zamanlarda teslim alır ve teslim ederken siz de gönderilerinizi dilediğiniz zaman internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Paket Teslimatı
Müşterilerimize iş ihtiyaçlarını karşılayacak çok sayıda özel çözüm sunmanın yanı sıra, bulundukları ülkelerin büyük şehirlerinde acil yurt içi paketler için bir sonraki iş günü ve aynı gün kapıdan kapıya teslimat seçenekleri de sunuyoruz. Paketiniz için her zaman bir teslimat belgesi de düzenliyoruz.

Paket Teslim Alma
Paket Teslim Alma hizmetimiz, çek, belge ve paketlerin tedarikçilerinizden teslim alınıp kapınıza kadar getirilmesine yönelik kullanışlı bir çözümdür.

Teslimatta Nakit Ödeme
Aramex talebiniz doğrultusunda dilediğiniz ürünü müşterilerinize teslim eder, alıcının ödediği ücreti tahsil eder ve ardından ödemeyi size aktarır.

İade Hizmeti
Paketlerinizi gönderin ve kapınıza kadar tekrar geri ulaştıralım. Belgelerinizi imzalatmak veya onarım ve iade gerektiren ürünler göndermek için ideal çözümdür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

Ürün ve duyurulardan anında haberdar olmak için bültene kaydol.

WhatsApp Hemen Ara