Intermodal taşımacılık, taşıma şekilleri değiştirilirken yük üzerinde herhangi bir işlem yapmadan birden fazla noktaya yükün birden fazla taşıma modeliyle taşınması yöntemidir. Intermodal taşımacılık kapsamında, ürünlerin treylerden çıkarılmasına gerek olmadan doğrudan bir taşıma modelinden diğerine geçmesini sağlayan özel treylerler kullanılmaktadır.

  • Süre açısından hassas yükler için premium ve garantili intermodal hizmetler sunmaktadır.
  • Daha düşük değere sahip mallar için, değişik ekipman çeşitleri ve hizmet seçenekleri için değer fiyatlaması sunmaktadır.
  • Ekipman esnekliği, müşterilerinin yüküne en uygun olanı seçmesini sağlar: 20', 40', 45' konteynerler ve treylerler; high-cube konteynerler ve 13,60 treylerler dahil bir çok seçenek sunmaktadır.
  • Seçkin Drayage sağlayıcılarla olan sözleşmeleriyle zamanında alım ve teslimat sağlanmaktadır.
  • Firmamiz teknolojisi e-posta, faks veya güvenli internet erişimi aracılığıyla geçerli konum ve durumu bildirmek üzere müşterilerinin sevkiyatını otomatik olarak takip etmektedir.
  • Daha da önemlisi, deneyimli hizmet personeli müşterilerin taşıma programında ihtiyaç duyduğu tutarlı, güvenilir performansı sağlamak üzere her gönderiyi dikkatli bir şekilde yönetmektedir.

 

Multimodal Taşımacılık

Proje yüklerinizin uluslararası veya yurtiçi taşıma işlerini sağlayabilmektedir. Şirketimiz hangi Line'ın ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceğini bilir. Proje yüklerinizin bazen birden fazla taşıma şekliyle gönderilmesi gerekebilir (Demiryolu-Denizyolu, Havayolu-Karayolu, vs.). Böyle durumlarda size bütün seçenekleri artıları ve eksileri ile titiz bir çalışma sonrası görüşlerinize sunmaktadır. Her türlü farklı yükleriniz için gerekli ekipmanlara, örneğin Flat Racks, Flat Beds, üstü açık konteyner, kimyasallar için tank konteyner hizmeti verebilmektedir. Bu sayede her türlü yurt içi veya deniz aşırı yüklerinizi forwarding hizmet ile gerçekleştirmektedir.
Firmamız, büyük projelerde hava ,deniz, kara ve demiryolu bağlantılı olarak nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Proje dahilinde ihtiyaç duyulduğu taktirde vagon ve tren istasyonları T.C.D.D den temin etme yolu ile hizmetlerin daha iyi yürütülmesi yoluna gidilmektedir. Müşterilerimize projelerinin taşınmasında "DOOR TO DOOR" ( Boruların özel ekipmanlar ile deniz ve kara araçlarına yüklenmesi, taşınması, boşaltılması ve istiflenmesi ) anlayışı ile taahhüt etmekte ve gerçekleştirmekteyiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

Ürün ve duyurulardan anında haberdar olmak için bültene kaydol.

WhatsApp Hemen Ara